احساس دین به کسانی ندارم که من را آوردند/ زمانی که هیات کاراته را تحویل گرفتیم هیچ مدارکی از افراد گذشته به ما تحویل داده نشد


رئیس هیئت کاراته استان گیلان با اشاره به حمایت ویژه از بهمنیار برای کسب سهمیه المپیک توکیو، گفت: در تلاش برای برگزاری باشکوه کاپ بین‌المللی کاراته در استان گیلان هستیم.

گیل خبر/   رئیس هیئت کاراته استان گیلان در نشست خبری با رسانه‌های گروهی با اشاره به بیلان کاری هیئت کاراته، اظهار کرد: در ۱۵ ماه اخیر که مسؤولیت هیئت کاراته استان گیلان را بر عهده داشته‌ام، گردش مالی ۱۳ میلیارد ریالی در این هیئت داشته و تراز مالی مثبتی برجای گذاشتیم.

وی با تایید عدم موفقیت های ورزشی طی ۱۵ ماه اخیر اعلام کرد: ضعف فنی در مدیریت کاراته باعث شده است از آورده‌های مالی به‌درستی استفاده نکرده و نتوانیم قهرمانان ملی‌پوش در رده‌های سنی مختلف داشته باشیم.

وی با تأکید بر حسرت گیلانی‌ها در کسب مدال المپیک، افزود: پس از مرحوم نامجو، استان گیلان در چند دهه اخیر از کسب مدال در رقابت‌های المپیک محروم بوده و با حمایت ویژه از سارا بهمنیار، با کسب سهمیه المپیک توکیو، تلاش مضاعفی را برای کسب مدال در این رقابت‌ها انجام خواهیم داد. البته صادقانه باید بگویم هیات کاراته گیلان تا اکنون کار خاصی برای خانم بهمنیار انجام نداده است. وی افزود:  یک سال تا المپیک توکیو باقی‌مانده است و از ورزشکارانمان که شانس کسب سهمیه این آوردگاه بزرگ را دارند، به‌صورت ویژه حمایت‌های مالی و معنوی می‌کنیم.

رئیس هیئت کاراته استان گیلان با اذعان به تعارضات داخلی در مجموعه کاراته استان، افزود:سعی خواهیم کرد که با تعامل سازنده استعدادهای کاراته استان را پرورش دهیم. معتقدیم  بزرگان کاراته در کنار ما باشند تا سبب پرورش استعدادها شویم و تلاش کنیم  تا از فضای دوقطبی و منازعه جدا شویم.

وی در ادامه با اشاره به اختلافات اخیر در کاراته گیلان گفت: متاسفانه مشاهده می کنیم  فردی می‌آید و از ما شکایت می‌کند که ۲۰ سال در کاراته بودم و باید ۲۰۰ میلیون تومان به من پرداخت شود، و  یک رئیس هیات شهرستان می‌آید و مسیر شکایت این فرد را باز می‌کند.

رسولی ادامه داد:  اگر این افراد با من مشکل دارند  من می‌توانم با یک برگه استعفاء بدهم، ولی  چیزی که می‌ماند مشکلات برای هیات کاراته استان گیلان است.

رئیس هیات کاراته گیلان در ادامه  گفت: من احساس دین به کسانی ندارم که من را آوردند  بلکه احساس دین من به کاراته است و قرار نیست چون که این افراد من را آوردند باید بخاطر آن‌ها منافع کاراته را زیرپا بگذارم. وی با اشاره به سوالی درباره رویکرد افراد  جدید در گذشته گفت: این که می گویند این ها میخواستند من را برکنار کنند بدین معنا نیست که نباید با آن ها کار کرد. هیچ دشمنی دائمی وجود ندارد و امروز نیز آن ها تصمیم گرفتند بیشتر منافع کاراته را تامین کنند.

وی با اشاره به تغییرات در هیات کاراته استان گفت: ما  با یک دیپلماسی جلو رفتیم و امروز روز محک ما است. زمانی که هیات کاراته را تحویل گرفتیم هیچ مدارکی از افراد گذشته به ما تحویل داده نشد و  زمانی که آمدیم حدود ۲۰۰ میلیون تومان تعهد مالی داشتیم.

رسولی همچنین افزود:  کل تیم هیات کاراته گیلان به غیر از ۴ نفر برکنار شدند. هرچند این کار بدین معنی نیست این افراد صلاحیت ندارند و شاید در آینده از این افراد استفاده کنیم.

در این مراسم فاطمه قاسمی مربی تیم ملی کاراته و همچنین سارا بهمنیار عضو تیم ملی و شانس نخست کاراته گیلان برای حضور در المپک ۲۰۲۰ نیز حضور داشتند.

نظر دهید !!!

نظر شما برای “احساس دین به کسانی ندارم که من را آوردند/ زمانی که هیات کاراته را تحویل گرفتیم هیچ مدارکی از افراد گذشته به ما تحویل داده نشد”

قالب وردپرس