یک گیلانی عضو هیات عامل و معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی


طی حکمی از سوی وزیر راه و شهرسازی، «فرهاد منتصر کوهساری» به سمت عضو هیات عامل و معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی منصوب شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی؛ محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی طی حکمی «فرهاد منتصر کوهساری» را به عنوان عضو هیات عامل و معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی برای سه سال منصوب کرد.

در حکم محمد اسلامی آمده است:

«با توجه به تعهد، تخصص و تجربیات ارزنده جنابعالی و به استناد مصوبه شماره ۲۳۸/۹/ص مورخ ۱۳۹۸/۷/۱۰ شورایعالی به طور فوق‌العاده سازمان بنادر و دریانوردی و به موجب این حکم، برای مدت ۳ سال به عنوان عضو هیات عامل و معاون امور بندری و اقتصادی سازمان منصوب می‌شوید.

توفیق روزافزون شما را در جهت خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از خداوند متعال خواهانم.«

گفتنی است، «فرهاد منتصر کوهساری» پیش از این به مدت سه سال مدیرکل تأمین و مهندسی تجهیزات سازمان بنادر و دریانوردی بوده است.

کوهساری متولد ۱۳۴۱ در سیاهکل ، دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت MBA  گرایش بازاریابی،  مسئولیت هایی همچون معاون مهندسی عمران اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان به مدت ۳ سال ، مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان به مدت ۱۱ سال، مشاور عضو هیأت عامل سازمان  و معاونت امور بندری و اقتصادی به مدت ۲ سال، عضو هیأت مدیره منطقه ویژه اقتصادی بندر کاسپین به مدت ۳ سال ر ا نیز در کارنامه خود دارد.

نظر دهید !!!

نظر شما برای “یک گیلانی عضو هیات عامل و معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی”

قالب وردپرس